fbpx

ANGAJAM ASISTENTI RELATII CU PUBLICUL

  • Adaugat la: 15/04/2019 8:33 AM
  • Locatie: Londra
  • Nume: Simina
  • Telefon: 07450277756
  • Cod postal: E1 5NB

Detalii

Atlantic London, agentie de recrutare in invatamant, cauta sa angajeze ASISTENTI RELATII CU PUBLICUL pentru biroul din Whitechapel.

Activitatea de baza a agentiei este plasarea studentilor in diverse institutii educationale, oferirea de servicii profesionale si asistenta in domeniu.

DESCRIERE POST:
• Organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului;
• Preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
• Cunoașterea regulilor de administrare și menținere a conturilor de Social Media (nivel mediu)
• Indosariaza si arhiveaza documentele;
• Asigurarea protocolului pentru deservirea clientilor;
• Acorda sprijin la realizarea si actualizarea bazei de date cu clienti;
• Intampina clientii
• Crearea și menținerea identitatii / imaginii companiei;
• Mentinerea aparitiei si a prezentei companiei pe piata la un nivel profesional
• Imbunatatire si dezvoltarea reputatiei companiei

CERINTE:
• Tinuta business;
• Studii superioare;
• Cunostinte in domeniul Marketing-ului si in vanzari
• Capacitate de organizare, planificare si de respectare a termenelor limita;
• Persoana cu atitudine pozitiva
• Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta,muncitoare;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat este esentiala.
• Abilitati excelente de comunicare si relationare;
• Cunostinte solide de operare in Microsoft Office (Excel);
• Experienta pe o pozitie similara este obligatorie.
• Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Pachet salarial atractiv cu posibilități de câștig între £25000 / £60000 pe an in funcție de performanța.
Program de 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămâna cu posibilitate de prelungire.

Daca te consideri persoana potrivita pentru acest post si vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite CV-ul tau la adresa de email: cv@atlanticlondon.uk sau suna la numarul 07450277756.

Iti multumim pentru interesul acordat!

Numar (ID) anunt: 365ca209381e481

Raporteaza anuntul

Processing your request, Please wait....