fbpx

ANGAJAM ”MARKETING ASSISTANT”

  • Adaugat la: 07/03/2019 12:06 AM
  • Locatie: Londra
  • Nume: Adrian
  • Telefon: 07473599933
  • Cod postal: E1 5NB

Detalii

ATLANTIC LONDON ISI MARESTE ECHIPA.
Cautam persoane cu experienta pe departamentul de Marketing.

DESCRIERE POST:
– stabilirea și aducerea la îndeplinire a strategiilor de marketing online;
– promovarea în social media, scriere și distribuire de articole,
– gestionarea conturilor social media ale companiei
-optimizarea în permanență a conținutului social media (transmiterea de noi informații)
-promovarea și lansarea serviciilor companiei pe toate platformele: Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Instagram.
– implementarea utilizarii de noi platforme de social media;
-identificare de noi metode pentru promovarea imaginii companiei;
-implementarea campaniilor de marketing online;
– coordonarea activităților de marketing online;