Domiciliary Carer

  • Adaugat la: 16/05/2018 3:02 PM
  • Locatie: Bristol
  • Nume: Ana
  • Telefon: 07341014891
  • Cod postal: BS1

Detalii

Plata incepand de la 8£ / p.h, cu posibilitate de avansare pana la 9.30 in functie de experienta si locatie.

Descrierea jobului:

In acest job este implicata o mare pare de contact fizic cu clientii, si un efor fizic din partea dumneavoastra.
Veti putea fii implicat de exemplu in:

1. Spalat si imbracat
2. Ajutarea clientilor cu mancatul si bautul
3. Ajutarea cu administrarea medicamentelor
4. Schimbarea pungilor urinare
5. Schimbarea absorbantelor
6. Intretinerea casei (Spalarea rufelor, cumparaturi)

Veti folosi manusi, puse la dispozitie de companie. Training inclus.

Turele de munca:
Va trebui sa vizitati un grup de clienti in turele dvs. Turele sunt 6:30 – 14:00/16:00 sau 16:00 – 22:30. Minim 45 de ore pe saptamana, cu posibilitatea orelor suplimentare daca sunt dorite, inclusiv weekenduri. Uneori sunt si ture de noapte de la 22:00- 07:00

Cerinte:
Engleza la nivel conversational.
Putina experienta intr-un mediu de ingrijire e binevenita. De exemplu intr-un spital, clinica, azil sau poate ati avut grija de un membru de familie batran sau un prieten bolnav. Daca aveti curs de asistenta nu e nevoie de experienta.

Pentru doritori va rog trimiti CV la ana@dgrecruitment.services

Adauga la favorite

Numar (ID) anunt: 4875afc44f90eb15

Raporteaza anuntul

Processing your request, Please wait....

Join our Facebook Groups!